zied_fb.png, 573B


Neaizstājamas dabas veltes tavas ģimenes aptieciņā pavasarī

Tavam bērnam ir nobrāzumi vai pietūcis celis pēc kritiena? Tev ir sausa, niezoša āda vai nātrene? Tev ir iekodis kukainis vai esi apdedzis saulē? Ar to visu tikt galā palīdzēs dabas veltes, kas sakopotas vienā krēma tūbiņā Calmiderm.

Smaržīgā kumelīte, skaistā kliņģerīte, aromātiskais mentols, vērtīgā nātre, reibinošā lavanda un vēl arī dažādu antiseptisku ēterisko eļļu emulsija apvienoti šajā krēmā aizsargājot, mitrinot, sniedzot atvieglojumu un dziedinot ādu.

Stallergenes imūnterapija

Stallergenes imūnterapija

1.Ar ko atšķiras simptomātiska alerģijas ārstēšana no alergēnu imūnterapijas (disensibilizācijas)?

Pretalerģijas zāles ātri un sekmīgi likvidē alerģijas simptomus. Taču, ja tās nelietojat, simptomi atkal parādās.

Alergēnu specifiskā imūnterapija ir vienīgais ārstēšanas veids, kas iedarbojas uz alerģijas rašanās cēloņiem; tā ir noderīga ar to, ka, beidzoties ārstēšanas kursam, ir jūtama ilgtermiņa iedarbība.

2. Kādas alerģijas ārstēšana var izmantot specifisko imūnterapiju?

Pasaules Veselības organizācija (PVO) ir apstiprinājusi, ka, piemērojot alergēnu specifisko imūnterapiju, var ārstēt alerģisko rinītu un alerģisko astmu, kuras izraisa mājas putekļu ērcītes, ziedputekšņi, pelējums (mikroskopiskas sēnītes) un dzīvnieku blaugznas.

3.Kam var nozīmēt alergēnuspecifisko imūnterapiju?

Alergēnu specifisko imūnterapiju var nozīmēt gan bērniem, gan pieaugušajiem.

4. Kādēļ Jums būtu jāizvēlas alergēnu imūnterapija?

Alerģija ir spēcīga cilvēka imūnsistēmas atbilde uz noteiktām vielām (alergēniem), piem., ziedputekšņiem, mājas putekļu ērcītēm, pelējumiem vai dzīvnieku blaugznām, kuras parasti nerada nekādas problēmas vairumam cilvēku, jo tie tās panes.

Šis ārstēšanas paņēmiens:
- samazina (vai likvidē) alerģijas simptomus;
- jau pirmajā ārstēšanas gadā samazina nepieciešamību pēc pretalerģijas medikamentu lietošanas (vietējie glikokortikoīdi, antihistamīnie medikamenti, ilgas iedarbības B2 agonisti);
- neļauj rasties citām alerģijām;
- neļauj alerģiskajam rinītam attīstīties par bronhiālo astmu.

Izmantojot alergēnu specifisko imūnterapiju, samazinās cilvēka jūtīgums pret alergēnu(-iem), pakāpeniski mainot organisma imūnsistēmas atbildi un nodrošinot toleranci pret alergēnu (-iem).

Atpakaļ

Atpakaļ

Īsumā par alerģiju pret ziedputekšņiem
  •  

Latvijas Universitātes Ģeogrāfijas un Zemes zinātņu fakultātes Latvijas Aerobioloģjias Laboratorija

© Divi gani 2015