Laulību gredzeni

Laulību gredzeni viennozīmīgi ir senās tradīcijās iesakņojies mīlestības un laulību simbols. Gredzeni, kas simbolizē laulību, cauri laikiem bijuši klasiski zelta riņķīši. Lai arī kādas būtu gredzenu nēsāšanas tradīcijas vai rokas izvēle, kur gredzenu vilkt, viens ir skaidrs – gredzens ir svarīgs kāzu atribūts un laulības mūžīguma apliecinājums. Tomēr, laiki mainās un mode tāpat. Arī laulību gredzenu izvēlē, jaunie pāri vēlas ieviest savu stilu un kādu odziņu. Bet, bez šaubām, arī klasiskie laulību gredzeni joprojām ir modē.

Klasiskie laulību gredzeni

Joprojām populārākā izvēle ir klasiski zelta gredzeni kā laulības simbols. Dažādu biezumu, platumu un nokrāsu zelts gan paliek jaunlaulāto ziņā. Pieejami gan klasiskie dzeltenā zelta gredzeni, gan elegantie baltā zelta vai siltie sārtā zelta gredzeni. Klasiskajam zelta riņķīša formātam iespējams pievienot arī kādu nelielu akcentu – nelielu dimantiņu vai akcenta līnijas. Bet lai atcerētos svarīgus mirkļus, pieejami arī gravējumi – kāzu datums, mīļotā iniciāļi un jebkas cits, kas pārim ir svarīgs. Atliek vienīgi izvēlēties savai gaumei un nēsāšanas vēlmēm atbilstošo formātu.

Moderni laulību gredzeni

Tāpat kā katrs jaunlaulāto pāris, arī gredzenu izvēle katram ir unikāla. Tieši tāpēc interneta juvelierizstrādājumu veikalā Gredzentins.lv jūs varat atrast ļoti plašu laulību gredzenu izvēli, arī tādus, kas atšķiras no klasiskajiem priekšstatiem. Dažāda stila formas, akcenti un dārgakmeņu formas vai kombinācijas – izvēle ir plaša. Un protams, kā tad bez dimantiem. Iespējams izvēlēties kā klasiskos baltos dimantus, gan savdabīgos un ļoti pievilcīgos melnos briljantus. Un kurš gan ir teicis, ka dārgakmeņi der tikai dāmām? Arī vīriešu laulību gredzenos iespējams ievietot elegantu dārgakmeni, kas padarīs gredzenu ne tikai unikālāku, bet arī vizuāli pievilcīgu.

Ja tuvojas jūsu īpašā diena un nepieciešami skaisti, eleganti un unikāli mīlestības apliecinājumi jeb laulību gredzeni, ieskaties interneta juvelierizstrādājumu veikalā Gredzentins.lv. Tur atradīsiet dažādus gredzenus, gan lielajai, nozīmīgajai dienai, gan ikdienai vai citiem svētkiem. Un arī citus juvelierizstrādājumus – kuloniņus, auskarus vai ķēdītes gan komplekta veidošanai, gan atsevišķai izvēlei. Jūsu galvenais uzdevums ir izvēlēties savam stilam un vēlmēm atbilstošās rotas.

Pēterītis

Back to top